Almitas Stevia tabletta 100db
Ár:
1.590 Ft
Szteviol glikozid alapú asztali édesítőszer, a stevia (sztívia) növény leveleiből kivonva. |
|
Készletünk állapota: | RAKTÁRON |
Várható szállítás: | 2023. október 09. |
Átlagos értékelés: | Segíts nekünk és mondd el mit tapasztaltál a termékről! |
Egységár: | 1.590,00 Ft/ |
|
Leírás és Paraméterek
Almitas Stevia tabletta 100db
A sztívia (stevia, jázminpakóca) egy igazán különleges növény, levelei ugyanis édesek. Ennek köszönhetően a leveléből készült kivonatot használhatjuk természetes édesítőszerként. Bármely háztartásban helyettesíthetjük vele a cukrot, vagy más mesterséges édesítőket.
Felhasználási javaslat: Felhasználható édesítésre hideg-meleg italokhoz, süteményekhez, tortákhoz, szószokhoz, levesekhez. A termék hideg és meleg folyadékban kiválóan oldódik. Ha sütni szeretnénk, a tablettát oldjuk fel egy kis hideg vízben, majd adjuk a tésztához és alaposan keverjük el.
Egy tabletta kb. 4,8g cukor édesítő hatásának felel meg.
Összetevők: csomósodást gátló anyag (nátrium-hidrogén-karbonát), édesítőszer (szteviol glikozid), savanyúságot szabályozó anyag (mononátrium-citrát), L-leucin, tömegnövelő szer: cellulóz
Kiszerelés: 100db
Ezeket hozzá választották
Vásárlói vélemények
Miért volt hasznos, miben segített a termék használata és miben nem?
Írja meg véleményét!